środa, 26 czerwca 2013

Zwiedzanie Paryża w grupie
Mój blog odwiedza coraz więcej gości!

Wszystkich bardzo serdecznie witam i zapraszam do odwiedzin, polecania go znajomym. Dziękuję także za bardzo pozytywne komentarze!Dostaję czasem pytania od pojedynczych osób, rodzin, grup znajomych. Zdaję sobie sprawę, że cena zwiedzania z przewodnikiem może być trochę wysoka dla budżetu jednej rodziny.


Jeśli więc są osoby, które chciałyby zwiedzić ze mną Paryż ale przeszkodą jest cena, proszę o jak najwcześniejszy kontakt i informację o chęci zwiedzania. Jeśli okaże się, że w tym samym czasie na zwiedzanie zdecyduje się ktoś inny, udałoby sie w ten sposób znacznie obniżyć koszty wycieczki. Zaproponuję wówczas osobom, które będą w tym samym czasie w Paryżu wspólny program o tych samych godzinach - dla chcącego nic trudnego!


Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Paryża na wspólne zwiedzanie!

2 komentarze:

  1. Dziękujemy bardzo za miło spędzony dzień w Paryżu. To przypadek sprawił że trafiliśmy na stronę Pana Michała, ale nie mogliśmy trafić lepiej. Wspólnie ustaliliśmy plan zwiedzania jak również mogliśmy liczyć na pomoc w znalezieniu campingu. Na bieżąco mogliśmy się kontaktować, żadne z pytań nie zostało bez odpowiedzi (a pytaliśmy o wszystko). Już w kontakcie listowym wyczuwało się ogromną sympatię i zainteresowanie ze strony Pana Michała, a kiedy już się spotkaliśmy w Paryżu to po kilku chwilach czuliśmy się tak jak byśmy zwiedzali Paryż ze starym znajomym. A samo zwiedzanie to czysta przyjemność bez pośpiechu, spokojnie, profesjonalnie wszystko co chcieliśmy zobaczyliśmy a nawet znalazł się czas na pyszne lody i obiad . Jeszcze raz dziękujemy i polecamy wszystkim NA RODZINNE ZWIEDZANIE PARYŻA TYLKO PRZEWODNIK MICHAŁ.
    Rodzinka z Kaszub

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakub Chojnacki13 sierpnia 2013 13:13

    Dziękujemy bardzo za miło spędzony dzień w Paryżu. Pan Michał wykazał się olbrzymią cierpliwością i wyrozumiałością w korespondencji mailowej. Nie pozostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Wspólnie ustaliliśmy plan zwiedzania. Zakupił dla nas bilety. Pani Ewa w sposób interesujący oraz profesjonalny zapewniła nam zwiedzanie po Paryżu. Polecamy rodzinne zwiedzanie z Panią Ewą i Panem Michałem

    OdpowiedzUsuń

Instagram