piątek, 17 lutego 2017

Grand Tour - nasze biuro podróży

http://www.biurograndtour.pl/index.php

Właśnie ruszyła strona internetowa naszego biura podróży Grand Tour.  To dla nas duży krok do przodu ale wcale nie zamierzamy zwalniać tempa :)

Dla przypomnienia TU znajduje się adres strony. Widzieliście już? :)


Miło jest nam też słyszeć dochodzące do nas pozytywne opinie i refleksje.
Staraliśmy się aby nasza strona była zarówno profesjonalna, jak i atrakcyjna wizualnie. 
Przejrzysta, ale też ciekawa i przykuwająca Waszą uwagę.
Aby łączyła biznesowy, profesjonalny charakter i indywidualne podejście do każdego gościa i każdej wycieczki.

Grand Tour - nasze biuro podróży


Kilka lat temu, zakładając własne biuro przyświecała nam myśl, że chcemy się wyróżnić od konkurencji. Sposobem na to miało być m.in. indywidualne i praktyczne podejście do każdego gościa z osobna. W końcu każdy ma prawo zwiedzać i poznawać Francję dokładnie tak jak to sobie wymarzył. Pod kątem swoich zainteresowań, pasji czy zwykłego widzi-misie :)

Pokazujemy Francję taką jaką chcesz zobaczyć

Bardzo szybko upewniliście nas w przekonaniu, że to właściwa droga.
Początkowo sami nie zdawaliśmy sobie sprawy jak różne można mieć pomysły na zwiedzanie Paryża. Jak nietypowe mogą okazać się Wasze pomysły i potrzeby.

Nadal jest to dla nas zarówno dużym wyzwaniem jak i prawdziwym źródłem inspiracji i satysfakcji. No i teraz naprawdę trudno jest nas czymś zaskoczyć ;)
Wasze reakcje i opinie pokazały nam jednoznacznie, że organizując wycieczki po Francji bardziej od zabytków, muzeów i atrakcji liczą się ludzie i ich potrzeby, możliwości i pomysły.
Zarówno jeśli chodzi o wyjazd firmowy, pielgrzymkę czy wycieczkę szkolną.

Oczywiście wiedza o miejscu, które wspólnie zwiedzamy jest podstawą, natomiast dzięki temu że nasz zawód jest jednocześnie naszą największą pasją nie musicie się o to martwić ;)


Wycieczki do Francji z polskim przewodnikiem


Przy organizacji wycieczek kluczem była i jest elastyczność.
Zawsze też staramy się dbać o jakość naszych usług.

Mamy świadomość, jak ważna jest dla naszych gości kwestia bezpieczeństwa ale też wygody. Nieważne czy planujecie wyjazd rodzinny czy firmowy zawsze ważne jest dla nas abyście jak najlepiej wykorzystali czas we Francji. Dlatego też przejmujemy wszystkie stresujące obowiązki organizacyjne.


biuro Grand Tour


 
Chcemy abyście mieli pewność, że to na czym Wam zależy - otrzymacie i ominą Was nieprzyjemne niespodzianki. Czy to w przypadku rezerwacji stolika w wybranej restauracji, dobrego miejsca w Moulin Rouge, czy też hotelu dopasowanego do Waszego budżetu.

Dlatego tak Was wypytujemy niemal z uporem maniaka :) o Wasze plany, pomysły i możliwości. To daje nam bezcenną wiedzę, którą potem przekuwamy w konkretne działania.
Szyjemy wycieczki na miarę Waszych pomysłów i możliwości

Udało nam się opracować nowatorskie narzędzie - Planer podróży - który może w tym pomóc w jeszcze większym zakresie!

Wyszliśmy z założenia, że planując wycieczkę do Francji chcielibyście znać orientacyjne koszty, jak również choćby częściowo zdobyć rozeznanie w tym co warto zobaczyć w Paryżu.
Do tej pory mogliśmy doradzać Wam mailowo, osobiście albo telefonicznie.
Teraz możecie zrobić to samodzielnie, choć kontakt z przewodnikiem jest nadal wskazany i mile widziany oczywiście ;)

W dziale FAQ na stronie biura znajdziecie też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.
Staraliśmy się wychwycić te najważniejsze i opisać je w jednym miejscu - dla waszej wygody i lepszego rozeznania. Jeśli macie jakieś sugestie lub inne tematy, których zabrakło Waszym zdaniem - dajcie nam znać! 

Nie będziemy opisywać teraz i opowiadać o każdym dziale i elemencie mając nadzieję, że sami poklikacie i przetestujecie nasz nowy serwis. Wasze obserwacje i wrażenia są dla nas bardzo ważne. W końcu powstał on głównie z myślą o Was.

Zapraszamy! 


http://www.biurograndtour.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram