poniedziałek, 3 października 2016

Rejs Sekwaną


atrakcje w Paryżu

Będąc w Paryż wiele osób zastanawia się z jakich atrakcji można i warto skorzystać.
Wcale nie dziwi nas, że wybrać i zdecydować się na coś konkretnego może nie być aż tak łatwo jak się wydaje…
 
W końcu doba ma zawsze 24 godziny, a Paryż do zaoferowania tak wiele
Dlatego co jakiś czas będziemy podsuwać Wam na blogu pomysły co warto zrobić i zobaczyć w Paryżu, które jak mamy nadzieję pomogą Wam trochę w decyzjach ;) 
 

 

Rejs po Sekwanie


Sekwana jest trzecią co do wielkości rzeką Francji, a jej nazwa pochodzi od celtyckiego słowa squan i oznacza ‘wijąca się jak wąż’.

Rejs po rzece odbywa się tu dzięki licznym statkom, chociaż część z nich bardziej wypadałoby nazwać pływającymi restauracjami :)

Zawsze chętnie polecamy i towarzyszymy w zwiedzaniu Paryża z perspektywy Sekwany - ma to wiele atutów i walorów, które trudno połączyć w innych okolicznościach.


Kolacja z widokiem na Sekwanę

 

Dlaczego warto zaplanować rejs po Sekwanie?


Nabrzeża Sekwany są wpisane na światową listę UNESCO - ale to nie jedyny powód, dla którego zachęcamy Was do zaplanowania rejsu.

Rejs rzeką daje niepowtarzalną okazję poznania Paryża z zupełnie nowej strony.

Zwłaszcza wieczorem – efekt jest zachwycający.

przewodnik po ParyżuWyjątkowa kolacja z francuskimi specjałami, romantyczny nastrój, muzyka na żywo…
 
Brzmi dobrze prawda?
A jak dodamy do tego szum rzeki, grę świateł wieczorową porą i lampkę francuskiego wina to już naprawę niewiele więcej potrzeba do szczęścia - może tylko bliską osobę u boku.

Albo chociaż sympatycznego przewodnika ;)


Rejs po Sekwanie jest wspaniałą okazją do wyznań, wspomnień, na kolację biznesową lub oświadczyny, ale to też świetna możliwość aby poznać miasto od nieco innej strony.


Ta zmiana perspektywy dużo wnosi. 

Zapewniamy Was, że nawet jeśli znacie Katedrę Notre Dame, albo byliście już w Muzeum Orsay to podziwiając je ze statku, efekt i wrażenia będą zupełnie inne.


Sam zdecyduj czy będzie to krótki - godzinny rejs, czy trzygodzinna podróż z francuską kuchnią i szampanem. Zajrzyj na stronę naszego biura Grand Tour - znajdziesz tam dokładny opis atrakcji i od razu będziesz mógł zaplanować swoją wycieczkę przy pomocy planera podróży, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!


Podczas romantycznej kolacji lub wyprawy ze znajomymi, przepłyniemy pod wieloma mostami i zobaczymy liczne zabytki, nie wspominając już o pięknie podświetlonej Wieży Eiffla, w pobliżu której jest przystań.


Trasę i główne atrakcje przedstawia pokrótce mapka jednej z kampanii proponującej rejsy:

trasa rejsu

Trasa rejsu po SekwanieJeśli macie jakieś pytania lub po prostu macie ochotę przepłynąć się Sekwaną skontaktujcie się z nami
Możemy Wam towarzyszyć w trakcie rejsu lub tylko pomóc w jego sprawnej organizacji i rezerwacji. Zwiedzanie z polskim przewodnikiem po Paryżu ma wiele zalet, a nasze biuro Grand Tour zadba o wszelkie sprawy organizacyjne i formalne - przekonaj się jakie to proste :)

 
Do zobaczenia w Paryżu!


http://www.biurograndtour.pl/zaplanuj-podroz,krok1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram