środa, 19 lipca 2017

Ranking - najlepsze restauracje w Paryżu

przewodnik po Paryżu


W dzisiejszym tekście przedstawiamy ranking najlepszych restauracji w Paryżu.
Przez najlepsze mamy na myśli te najbardziej uznane i sławne miejsca. 
Popularne dzięki najlepszym kucharzom, wykwintnej kuchni, wyróżniane gwiazdkami Michelina

Zapraszamy!

Można powiedzieć, że dzisiejszy tekst jest swoistą kontynuacją postu o przewodniku Michelin, który jakiś czas temu pojawił się na naszym blogu. Dzisiejszy ranking top 10 restauracji oparty jest też właśnie o ten słynny przewodnik kulinarny. Wszystkie restauracje posiadają 3 gwiazdki Michelin i stanowią prawdziwą elitę paryskiej gastronomii. Posiłek w tych restauracjach jest warty podróży.

Czy najlepsze restauracje w Paryżu są najlepsze dla Was? Nie wiemy :)
To trzeba sprawdzić - inne opcji nie ma.

Jeśli nastawiacie się na podpowiedź gdzie zjeść w Paryżu dobrze i tanio oraz gdzie szukać niedrogich knajpek to nie tym razem ;) O tym już z resztą wiecie z poprzednich postów.
Tym razem będzie na bogato i luksusowo!

Miłość do Paryża, jak każda miłość kosztuje. Ale jak niedawno usłyszeliśmy od jednego z naszych gości - to miłość warta każdych pieniędzy - i tego będziemy się trzymać ;)przewodnik po Paryżu

Paryż znany jest na całym świecie jako stolica kulinarna, która przyciąga najlepszych mistrzów kuchni ale i największych smakoszy :) 

Jeśli jesteś jednym z nich to z pewnością nie wyjedziesz stąd z pustym brzuchem. A już na pewno nie wyjedziesz zniesmaczony :)
Możesz czuć się zdezorientowany ogromem możliwości i wyboru - świetnych restauracji jest w Paryżu tak dużo, że trudno byłoby zaliczyć je w trakcie jednej wycieczki do Francji...

Dlatego dziś chcemy podpowiedzieć Wam gdzie nie tylko zjeść pyszny obiad czy kolację, ale przeżyć prawdziwą kulinarną przygodę. Podamy Wam od razu adresy stron, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje - wystarczy kliknąć na nazwę restauracji.

Dzięki tej liście dowiesz się jak ugryźć Paryż aby smakował najlepiej!TOP 10 restauracji w ParyżuGuy Savoy
L'AmbroisieL'ArpègePavillon Ledoyen, Alléno ParisÉpicureAlain Ducasse au Plaza AthénéeLe Cinq


Pierre GagnaireL'AstranceLe Pré Catelan
Możecie potraktować ten ranking jako ciekawostka, albo jako wyzwanie :)
Wszystko zależy od Was.

Jeśli chcecie poznać Paryż od kuchni, posmakować tego miasta chętnie Ci w tym pomożemy. Nie tylko pobudzając wyobraźnię postami o kuchni francuskiej, ale też osobiście - w Paryżu!

Dla wszystkich poszukiwaczy kulinarnych przygód przygotowaliśmy propozycję wycieczki na stronie naszego biura Grand Tour. To tylko propozycja wyjściowa - pamiętajcie, że zwiedzanie z przewodnikiem po Paryżu może odbyć się dokładnie tak jak Wy tego chcecie.

A my nadal będziemy Was zainspirować, a potem pomagać realizować Wasze pomysły i marzenia związane z Francją!

Do zobaczenia w Paryżu!www.biurograndtour.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram