środa, 27 lipca 2016

Stolica mody

targi tekstylne Première Vision w Paryżu

Wrzesień to w Paryżu miesiąc pod znakiem mody.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem do zapoznania się z dzisiejszym tekstem jak również do zaplanowania wyjazdu do Paryża z naszym biurem podróży Grand Tour.

W dniach 02-05.09 odbywają się znane międzynarodowe targi odzieżowe – Who’s Next, które stają się małym miastem mody.

Druga połowa miesiąca, a dokładniej 15-17.09 to czas na słynne paryskie targi tekstylne Première Vision w których udział biorą tylko najlepsi producenci.


Modowy wrzesień w Paryżu zamyka Paris Fashion Week, czyli paryski Tydzień Mody, który rozpoczyna się 30 września.


Dziś chcemy wspomnieć i szczególnie zaprosić na targi Première Vision, które będą odbywać się tuż obok lotniska Charles de Gaulle w Parc d’Expositions w Paris-Nord Villepinte.


Targi Première Vision w Paryżu


Premiere Vision to międzynarodowe targi tkanin i dodatków krawieckich uznawane za najważniejszą imprezę dla branży odzieżowej i włókienniczej. Jest przeglądem najnowszych trendów zarówno jeśli chodzi o wzornictwo jak i kolorystykę - tu wyznacza się trendy na najbliższy sezon i tu najlepsi projektanci na świecie zaopatrują się w najlepsze materiały do swoich przyszłych kolekcji.


Salon podzielony jest w sumie na 6 sektorów: Yearns (przędze), Fabrics (tkaniny), Leather (skóra), Designs (dizajn), Accessoires (dodatki krawieckie) oraz Manufacturing (techniki produkcji).


Dostępny jest szeroki wybór włókien naturalnych, syntetycznych, specjalistycznych, do tego skóry odzieżowe do produkcji akcesoriów, obuwia, obić, dekoracji, tkaniny haftowane, koronki, jedwabie, wełny, tkaniny garniturowe i wiele, wiele innych. Do tego nieprzebrany wybór dodatków krawieckich których próżno szukać w polskich pasmanteriach.


Wybór tak duży, że potrafi przyprawić o ból głowy :)Targi tkanin w Paryżu to najlepsze materiały od najlepszych producentów


Co ciekawe w trakcie targów nie ma specyficznego dla tego rodzaju dużych wydarzeń gwaru, dudniącej muzyki i chaosu. A hale targowe są wyłożone dywanami, które tłumią odgłos kroków...

Wszystko odbywa się tu dyskretnie i bez fajerwerków. 
Nie błyskają flesze, szampan nie leje się strumieniami wśród półnagich hostess :)

Dlaczego?


Powód jest prosty - tu przyjeżdża się aby robić interesy.

Pojawia się tu śmietanka świata mody, najlepsi i najwięksi producenci odzieży oraz projektanci i bynajmniej nie dla zabawy czy samej chęci pokazania się w doborowym towarzystwie... 

Poszukują inspiracji, zaopatrują się w najlepsze tkaniny, które wykorzystywane zostaną do przyszłych kolekcji.Premiere Vision - tu wyznacza się trendy na najbliższy sezon


Targi Premiere Vision to najlepsze miejsce do zawarcia kontraktów z producentami tekstyliów, ale także budowania sieci kontaktów biznesowych własnej firmy. To też świetna okazja poznać nowinki ze świata mody i tekstyliów, również wnętrzarskich. 
Da się bowiem zauważyć, że w ostatnim czasie trendy tkaninowe wnętrzarskie i ubraniowe przenikają się nawzajem.

Dla lepszego wyobrażenia jak wyglądają targi od środka zamieszczamy filmik dotyczący tegorocznej edycji:


Organizacja wyjazdu na targi w Paryżu


Choć nie jesteśmy znawcami mody to jednak możemy pomóc każdej osobie lub firmie która planuje swoją obecność na targach w Paryżu.

Jak?

Chętnie zorganizujemy Twój wyjazd do Paryża i zajmiemy się wszystkimi istotnymi kwestiami, między innymi:

+ wyborem i rezerwacją hotelu 

+ transferami z lotniska do hotelu, jak również na miejsce targów (na przykład wynajętą limuzyną z szoferem)

+ pomożemy w wyborze restauracji oraz zajmiemy się rezerwacją

+ możemy towarzyszyć ci w roli tłumacza w trakcie targów, lub podczas biznesowego spotkania

+ podpowiemy gdzie najlepiej wybrać się na zakupy w Paryżu

+ pokażemy Ci Paryż jako stolicę mody w trakcie wspólnego zwiedzania


Wrzesień to idealny czas na wizytę w stolicy Francji, nie tylko dla projektantów czy przedsiębiorców z branży tekstylnej, ale dla każdego miłośnika mody

Mamy niezbędne doświadczenie i rozeznanie, które pomogą Ci w bezstresowy i efektywny sposób spędzić ten czas w Paryżu, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i skorzystasz ze wsparcia polskiego przewodnika po Paryżu!
  Do zobaczenia!

http://www.biurograndtour.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram