czwartek, 7 lipca 2016

Targi w Paryżu - wsparcie dla firm


Paryż to miasto w którym zawsze coś się dzieje i możecie mi wierzyć, że nie jest to tylko wyświechtany slogan reklamowy...

Zarówno jeśli chodzi o ilość gości i turystów jak i o ilość wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych przygotowywanych z myślą o nich.

Dziś skupimy się jednak na targach i wydarzeniach branżowych, a mniej na atrakcjach turystycznych (o których z pewnością będziemy jeszcze pisać).

 

Międzynarodowe targi w Paryżu


Każdego roku właśnie tu, w stolicy Francji, odbywają się największe i najważniejsze targi w Europie, wśród nich m.in.: Międzynarodowe Targi Spożywcze SIAL, Targi motoryzacyjne MONDIAL DE L’AUTOMOBILE, jak również liczne targi przemysłowe jak np. METAL EXPO, MIDEST. Do tego liczne wydarzenia branżowe związane z modą, hotelarstwem, transportem, obronnością, rolnictwem.

A także targi cukiernicze, o których już pisaliśmy - zerknij tutaj.
Największe targi spożywcze na świecie

Targi spożywcze SIAL w Paryżu


Trudno wymienić je wszystkie i chyba też nie na tym nam zależy, bo obecność na konkretnych imprezach jest uzależniona od profilu i branży prowadzonej działalności.

Od lat w tych prestiżowych wydarzeniach z powodzeniem biorą udział również firmy z Polski. Świadomość korzyści płynących z zaangażowania w tego rodzaju wydarzenia jest coraz większa.

Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę jak ważne jest odpowiednie przygotowanie, organizacja i dokładne zaplanowanie swoich działań - tylko to pozwoli na uzyskanie realnych i oczekiwanych efektów.
Paryskie targi przyciągają firmy z całego świata

Paryskie targi przyciągają wystawców z całego świata

 

Targi w Paryżu z polskim przewodnikiem

Sukces rzadko kiedy jest kwestią przypadku, to raczej wynik ciężkiej i przemyślanej pracy.

Jako biuro podróży Grand Tour prowadzony przez polskich przewodników nie proponujemy wsparcia w określeniu celów jakie dana firma chce osiągnąć - choć to sprawa elementarna. Nie chcemy też doradzać odnośnie wyglądu stoiska czy przeszkoleniu kadry, co oczywiście również ma duże znaczenie.

Z uwagi na doświadczenie ale również fakt, że mieszkamy we Francji od wielu lat możemy przekazać za to wiele przydatnych wskazówek i adresów w Paryżu, pomóc w załatwieniu formalności związanych z przyjazdem oraz pobytem - bez przykrych niespodzianek.

Proponujemy konkretną pomoc polskim firmom odwiedzającym targi lub uczestniczącym w targach organizowanych na terenie Francji.


Organizacja wyjazdów firmowych do Paryża

Chętnie przejmiemy stresujące obowiązki organizacyjne, w tym:
  • wybór i rezerwacja hotelu 
W Paryżu ilość gwiazdek czy cena hotelu nie zawsze gwarantują oczekiwanego komfortu, trzeba być na bieżąco w temacie aby uniknąć rozczarowań ;)
  • transfery z lotniska do hotelu, jak również na miejsce targów 
Na życzenie również transport luksusową limuzyną z szoferem
  • towarzyszenie w rozmowach handlowych, rola tłumacza
W czterech językach nie licząc polskiego, z którym też nie mamy większych problemów - francuski, angielski, włoski i hiszpański
  • sugestia w wyborze restauracji oraz ich rezerwacja
Niezbędna jest praktyczna wiedza i rozeznanie aby uniknąć rozczarowań, podobnie jak z hotelami - ceny czy opinie w internecie nie zawsze są miarodajne i nie zawsze drogo znaczy dobrze
  • zakupy w miejscach znanych tylko mieszkańcom Paryża
  • zwiedzanie Paryża (lub dowolnego regionu we Francji) z najlepszym polskim LICENCJONOWANYM przewodnikiem
Zawsze sugerujemy, że targi w Paryżu to również świetna okazja na bliższe poznanie miasta i jego bogatej historii, choćby w formie krótkiego spaceru - w końcu nie samą pracą żyje człowiek :)


Kolacja firmowa w trakcie rejsu Sekwaną

Znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy


Współpraca, która wychodzi na dobre

Mamy duże doświadczenie we współpracy z największymi polskimi firmami, jak również tymi mniejszymi - ale równie ambitnymi :)

Zajrzyj na stronę naszego biura podróży Grand Tour do działu referencji i poznaj niektóre nasze projekty.

Wystawiamy faktury, jesteśmy elastyczni, a nasze propozycje zawsze staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Jeśli chcesz aby Twój wyjazd firmowy do Francji należał do udanych i przede wszystkim SKUTECZNYCH - skontaktuj się z nami.

Zapraszamy!


http://www.biurograndtour.pl/referencje
Kliknij i sprawdź nasze referencje!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram