niedziela, 29 stycznia 2017

Walentynki w Paryżu


Zastanawiasz się jak najlepiej spędzić walentynki?
A może w tym roku chciałbyś zaskoczyć ukochaną osobę, planujesz oświadczyny, albo chciałbyś w szczególny sposób uczcić rocznicę ślubu?

Paryż - miasto zakochanych


Nikt tak do końca nie wie kiedy i z jakiego dokładnie powodu Paryż stał się stolicą zakochanych - miastem miłości... Natomiast nikt też szczególnie nie podważa tego twierdzenia :)

Dlaczego?

Odpowiedź jest bardzo prosta - Paryż po prostu jest romantyczny!
Wiemy, że pojęcie romantyzmu należy do tych subiektywnych - dla każdego może być czymś innym. I takie też jest to miasto.
Paryż roztacza ten tajemniczy i intrygujący czar, któremu ulegają niemalże wszyscy.
I choć niełatwo się o tym pisze, to bardzo łatwo doświadcza :) 

 Myślisz, że tak łatwo oprzeć się tej magii?

Wystarczy spacer we dwoje po paryskim parku zwieńczony kawą w kameralnej kawiarence ukrytej w jednej z wąskich uliczek Dzielnicy Marais żebyś ją poczuł.

Wystarczy wieczorny rejs po Sekwanie ( pisaliśmy o nim TUTAJ) połączony z kolacją i klimatyczną muzyką na żywo, żeby usłyszeć słowo TAK na to najważniejsze pytanie, z którym czekasz tylko na właściwą okazję ;)


Romantyczna kolacja połączona z rejsem po Sekwanie to zawsze dobry pomysł :)


Wystarczy "zgubić" się na chwilę w artystycznej dzielnicy Montmartre.

Wystarczy poznać historie miejsc i kochanków, które zmieniały losy świata, aby zrozumieć jak silnym żywiołem jest miłość.

Wystarczy spojrzeć na Paryż z innej perspektywy, z dystansem, choćby ze szczytu Wieży Eiffla, albo wspiąć się na inny punkt widokowy, o których też już pisaliśmy (LINK), żeby poczuć czar miasta miłości. Spojrzeć na siebie i na świat z innej perspektywy.

Wystarczy na chwilę zatracić się w Paryżu aby poczuć to co czasem tak trudno ubrać w słowa - jego romantyczną aurę, którą przesiąka każdy zakochany :)

Weekend w Paryżu

 

Paryż na weekend - romantyczny wypad we dwoje

 

Walentynki w Paryżu brzmią wspaniale, ale aby wszystko mogło się udać zgodnie z Twoim planem i oczekiwaniami potrzebna jest dobra organizacja i czas.

Dlatego jeśli planujesz walentynkowy wyjazd na weekend do Paryża w 2017 roku to tak naprawdę teraz jest na to ostatni moment aby zrobić to bezstresowo a nie na ostatni gwizdek ;)

Chętnie pomożemy Ci w przygotowaniu całego wyjazdu od A do Z

Nie tylko zarezerwujemy bilety lotnicze i transfer z lotniska, ale też doradzimy i zarezerwujemy odpowiedni hotel - znamy je dobrze i wiemy, które są bardziej, a które mniej urocze i romantyczne ;)

Przygotujemy dla Ciebie indywidualny program zwiedzania, abyś mógł w pełni poczuć i ulec czarowi miasta miłości, o którym pisaliśmy na początku.
Obiecujemy, że w odpowiednim momencie usuniemy się w cień ;)

Oprowadzimy Was po romantycznych miejscach, o który wcześniej nawet nie słyszeliście, opowiemy Wam wyjątkowe historie z nimi związane, podpowiemy które restauracje są godne polecenia na romantyczną kolację i od razu zarezerwujemy Wam stolik.

Oczywiście organizujemy też wycieczki niespodzianki - jeśli planujesz oświadczyny wiemy jak zaskoczyć Twoją ukochaną, załatwimy wszystko dyskretnie a Tobie pozostanie jedynie stres przed samym wyznaniem - o całą resztą zadbamy my :)

Skontaktuj się z nami i dowiedz więcej.


http://www.biurograndtour.pl/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram