wtorek, 24 stycznia 2017

Konkurs na hasło reklamowe!


Jak zapewne część z Was wie od jakiegoś czasu prowadzimy własne biuro podróży Grand Tour, które specjalizuje się we Francji...


Staramy się traktować nasze biuro jako projekt, który na celu ma spełniać podróżnicze marzenia każdego kto wiąże je z Francją. Naszą pasją staramy się zarażać wszystkich naszych gości o czym część z Was mogła przekonać się na własnej skórze ;)  

Planujemy dynamiczny rozwój naszej marki i pomyśleliśmy, że zechcecie wziąć w tym udział. Dlatego też ogłaszamy konkurs, którego zasady można określić w 3 prostych punktach:  

1) Wymyśl i zaproponuj hasło (slogan) reklamujące nasze biuro podróży Grand Tour, które specjalizuje się w wycieczkach do Francji - najlepiej jeśli będzie krótkie, błyskotliwe i nawiązujące do naszej działalności   

2) Prześlij je do nas w komentarzu na blogu lub na Facebooku (ewentualnie na adres mailowy poznajparyz@gmail.com)

3) czekaj na ogłoszenie wyników i informację o laureatach!  


Konkurs trwa od 24.01.2017 do 01.02.2017, a do 02.02.2017 zostanie wyłoniony i ogłoszony zwycięzca, którym naszym zdaniem zaproponował najlepsze hasło lub slogan.   
Wyniki ukażą się na naszym blogu, oraz na naszym profilu Facebookowym.  
Nagrodą w konkursie jest wpisanie się na stałe w historię naszego biura ;) oraz książka:

Jean-Yves Ruszniewski - PARIS S'EVEILLE. EN IMAGES ET EN CHANSONS  
Książka składa się w całości ze zdjęć Paryża (w większości kolorowych) oraz tekstów wierszy i piosenek francuskich, które znajdują się również na płycie CD dołączonej do książki.    

Wśród nagród jest też niespodzianka!
Zdradzimy tylko, że jest to upominek prosto z Paryża, ale jedyny sposób na przekonanie się czym jest dokładnie to wygrana w naszym konkursie ;)

Liczymy na Wasze pomysły, kreatywność i zapraszamy do zabawy!

Powodzenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram