wtorek, 4 lipca 2017

Zwiedzanie Paryża - wycieczki tematyczneParyż można zwiedzać na wiele sposobów - to od Was zależy od której strony będziecie chcieli go poznać.
A ułatwić to mogą nasze propozycje wycieczek tematycznych...

Paryż to miasto tak ciekawe i tak bogate w historię, zabytki, atrakcje i ciekawostki, że naprawdę może być Wam trudno zobaczyć wszystko, co warte jest zobaczenia w trakcie jednej wycieczki :)

Dlatego od początku naszej pracy przewodnickiej i przy zakładaniu naszego biura podróży Grand Tour przyświecała nam myśl aby zachęcać do zwiedzania Paryża pod kątem indywidualnych zainteresowań i potrzeb. Każdy z nas jest inny i tak samo inny Paryż może go zainteresować.

Dlatego też tak chętnie podkreślamy, że szyjemy wycieczki na Waszą miarę

To nie tylko ładnie brzmiące hasło reklamowe, to konkretna idea, podejście do współpracy, do organizacji, które sprawia, że tak dużo naszych gości wyjeżdża z Francji zadowolonych i poleca usługi naszego biura innym...

Takie indywidualne podejście sprawdza się zarówno przy organizacji wyjazdów firmowych, wycieczek szkolnych, jak i wycieczek rodzinnych i prywatnych. Niezależnie czy organizujemy wycieczkę dla rodziny z dziećmi, czy wyjazd motywacyjny albo szkoleniowy do Paryża...
Mamy dobre rozeznanie i doświadczenie, wiemy co warto zobaczyć w stolicy Francji i co może się sprawdzić w określonych sytuacjach ale to właśnie Wasze pomysły i potrzeby stają się kluczowe i to wokół nich budujemy program wycieczki z przewodnikiem po Paryżu. Specjalnie z tą myślą powstał też nasz planer podróży na stronie naszego biura gdzie możecie samodzielnie zaplanować wstępnie całą wycieczkę.

Dzięki temu macie pewność, że nie będziecie się nudzić, że wspólny czas z przewodnikiem będzie dobrze wykorzystany i nie będziecie go tracić na coś co Was nie kręci ;)
Nasze biuro Grand Tour zapewni Wam realizację wszystkich planów związanych z wyjazdem do Francji. Chcemy Was też inspirować i dlatego też proponujemy kilka pomysłów, przykładowych programów wycieczek tematycznych.


Wycieczki tematyczne - Paryż


http://www.biurograndtour.pl/paryz-w-1-dzien

http://www.biurograndtour.pl/paryz-i-jego-poczatki
http://www.biurograndtour.pl/paryz-sladami-napoleona


http://www.biurograndtour.pl/paryz-od-kuchni

http://www.biurograndtour.pl/luwr-gra-miejska-dla-dzieci 

http://www.biurograndtour.pl/paryz-sladami-polakow

http://www.biurograndtour.pl/paryz-luksusowyJak widzicie pomysłów na zwiedzanie Paryża jest sporo, a nasze propozycje to tylko kropla w morzu możliwości. Dlatego już wkrótce pojawią się nowe wycieczki tematyczne na stronie naszego biura - poinformujemy Was o tym na naszym profilu na Facebooku - śledźcie nas na bieżąco ;)

Pamiętajcie też, że poza pomocą w planowaniu, zaopiekujemy się Wami już na miejscu - w Paryżu. Nie tylko pomożemy zrozumieć i pokażemy Wam Paryż taki jaki chcecie poznać, ale też zadbamy o to aby cały Wasz wyjazd udał się w 100%

Przekonaj się i skontaktuj z naszym biurem Grand Tour.
Zorganizuj swoją wycieczkę do Francji z przewodnikiem!

Czekamy na Was :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Instagram